O nas 

Mgr Ewa Serwotka  

rekomendowany Psycholog Polskiego Komitetu Olimpijskiego (lata: 2012 i 2015- uzyskanie rekomendacji). Członkini Association of Applied Sport Psychology (AASP), Polskiego Towarzystwa Psychologicznego (PTP) oraz European  Network of  Young Specialists in Sport Psychology (ENYSSP). Kieruje się podejściem Psychologii w Sporcie Pozytywnym- jest związana z Fundacją Sportu Pozytywnego i Stowarzyszeniem Pozytywnie-Aktywni.

Kieruje studiami podyplomowymi Psychologia w Sporcie Pozytywnym w pracy z dziećmi i młodzieżą na Uniwersytecie SWPS w Katowicach. W 2009 roku otrzymała Nagrodę Rektora Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej za wsparcie rozwoju nauki na USWPS we Wrocławiu. Pisze pracę doktorską z zakresu narracji w sporcie pod kierunkiem prof.dr hab. Andrzeja Nowaka. Uczestniczka wielu konferencji w Polsce i za granicą. 

Mgr Kamil Radomski 

psycholog sportowy, prezes Stowarzyszenia Pozytywnie Aktywni- aktywizującego społeczeństwo lokalne (sport, sztuka, wolontariat). Członek Association for Applied Sport Psychology (AASP) oraz European  Network of  Young Specialists in Sport Psychology (ENYSSP). Absolwent psychologii społecznej w SWPS WZ Wrocław oraz Studiów Podyplomowych ,,Psychologia w Sporcie Pozytywnym” w SWPS WZ Sopot. Współtwórca Studiów Podyplomowych ,,Psychologia w Sporcie Pozytywnym dzieci i młodzieży” w SWPS WZ Katowice. Ukończył Szkołę Trenerów Biznesu „Moderator” przygotowującą do profesjonalnego konstruowania oraz prowadzenia szkoleń.

Współpracuje indywidualnie z zawodnikami, trenerami różnych dyscyplin sportowych. Obecnie, w trakcie kursu International Coaching Federation. Hobbistycznie uprawia triathlon oraz snowboarding (instruktor). 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

formularz kontaktowy

Imię i Nazwisko

Adres e-mail

Treść wiadomości